Вила Гарден

Вила Гарден се наоѓа на помалку 100м од преубавата песочна плажа.

Вилата располага со бар,мини ресторан, кој нуди појадок на барање.

Сите соби се опремени со сопствено купатило, комплетно опремена кујна,клима вклучена во цената, wi-fi.

 

Цените се дадени по лице со вклучен превоз

 

Датум:

Тип на соба:

Цени:

 

   

19.09-26.09

1/2; 1/3

125

26.09-03.10

1/2; 1/3

99€

 

 

 

• Патничко осигурување – Може да се купи во агенцијата (5 евра за целиот престој) или од друго место, но мора да се донесе потврда дека постои.
• Можност за плаќање: Можност за уплата директно во агенцијата, во готовo, со кредитна картичка, трансакциска сметка.
• За сингл соба се доплаќа плус 70% од редовната цена поради вториот кревет.


• Тргнувањето со автобус е еден ден порано во однос на термините од табелата. Се патува со лична карта преку граничниот премин Ќафасан, за влез во Албанија не е потребен PCR тест

• За уплатени 2 аранжмани 7+7 ноќевања одобруваме 10% попуст на вториот аранжман;

•Во собите можат да престојуваат онолку лица колку што платиле за престојот во собата.

•Со оваа програма важат ОПШТИТЕ УСЛОВИ ЗА ПАТУВАЊЕ НА T.A. ИДЕАЛ ТРАВЕЛ.

 

ВАЖНИ ИНФОРМАЦИИ:

· Check in во собите е после 12

· Check out е до 10h. Багажот се остава во рецепцијата, предвидена за куфери.

 · За хигиената на собите се грижат гостите;

ПЛАЌАЊЕ:

 

-  Плаќањето е во денари по курс 1 евро - 62мкд;
-  Уплата при резервација 30% од вкупната сума, доплатата минимум 10 дена пред поаѓање;