ВИЛА КАТЕРИНА

ОЛИМПИСКА РИВИЕРА

Услови:

-Доплата за клима уред 5€ на ден( се плаќа во вилата )
-Туристичка такса1,50 центи на ден за соба (се плаќа во објектот)

Повратен превоз до Лептокарија чини:

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Пиериа:

·         -Скопје (Дрводекор) – 45€ по лице

·         -Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес – 60€ по лице

·         -Велес (бензинска пумпа, Макпетрол кружен тек) – 45€ по лице

·         -Неготино (бензинска пумпа, Неготино) – 45€ по лице

·         -Граничен премин (бензинска пумпа Шимов) – 45€ по лице

 

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Пиериа: 

·         -Битола Автобуска станица Транскоп – на перон – 40€ по лице

·         -Прилеп (бензинска пумпа Салида) – Трансфер до Битола  – 40€

·         -Струга (Хотел Дрим)- Трансфер до Битола – 50€ по лице
      -Охрид (бензинска пумпа ЛукОил излез за Битола) -Трансфер до Битола - 50€ по лице

·         -Ресен (спроти автобуска станица) – Трансфер до Битола -50€ по лице

 

Релациите кои се наведени како (трансфер) се реализираат со патнички возила или комбe

·         - Деца од 2 до 11,99 години: Попуст 10еур

·         - Деца до 1,99 години бесплатно