ВИЛА АТИНА

ОЛИМПИСКА РИВИЕРА

АТИНА -ПАРАЛИА

термин

ноќевања

1/2 Еко студио

1/2 студио

1/3 студио

2/2 Апартман

Промо цени

18.05-25.05.2024

7

79

89

99

139

Промо цени

25.05-01.06.2024

7

119

129

139

189

Промо цени

01.06-08.06.2024

7

199

209

239

269

 

08.06-15.06.2024

7

229

239

279

309

 

15.06-22.06.2024

7

259

269

299

329

 

22.06-29.06.2024

7

289

299

329

349

 

29.06-06.07.2024

7

359

369

409

449

 

06.07-13.07.2024

7

379

389

429

469

 

13.07-20.07.2024

7

409

429

469

519

 

20.07-27.07.2024

7

409

429

469

519

 

27.07-03.08.2024

7

409

429

469

519

 

03.08-10.08.2024

7

409

429

469

519

 

10.08-17.08.2024

7

409

429

469

519

 

17.08-24.08.2024

7

329

339

369

399

 

24.08-31.08.2024

7

299

309

349

369

 

31.08-07.09.2024

7

259

269

309

339

 

07.09-14.09.2024

7

219

229

259

319

 

14.09-21.09.2024

7

179

189

219

259

Промо цени

21.09-28.09.2024

7

129

139

169

239

Промо цени

 

- Доплата за туристичка такса 1,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

Напомена: 

* Клима уредот не е вклучен во цената. За клима се доплаќа во самата вила 5 Евра на ден
* Еко Студијата се наоѓаат на последен спрат (4ти) и имаат помала тераса од останатите.

Во цената не е вклучен превоз. Повратен превоз до Паралија чини:

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Пиериа:

·         -Скопје (Дрводекор) – 45€ по лице

·         -Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес – 60€ по лице

·         -Велес (бензинска пумпа, Макпетрол кружен тек) – 45€ по лице

·         -Неготино (бензинска пумпа, Неготино) – 45€ по лице

·         -Граничен премин(бензинска пумпа Шимов) – 45€ по лице

 

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Пиериа: 

·         -Битола Автобуска станица Транскоп – на перон – 40€ по лице

·         -Прилеп (бензинска пумпа Салида) – Трансфер до Битола  – 40€

·         -Струга (Хотел Дрим)- Трансфер до Битола – 50€ по лице
-Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) – Трансфер до Битола -50€ по лице

·         -Ресен (спроти автобуска станица) – Трансфер до Битола -50€ по лице

 

Релациите кои се наведени како (трансфер) се реализираат со патнички возила или комбe

·         - Деца од 2 до 11,99 години: Попуст 10еур

·         - Деца до 1,99 години бесплатно