Mona 4*

ЗЛАТИБОР

PROMO OFFER
Цените се далидни за резервација до 16.10.2023
Hotel Mona Plaza 4* Златибор

Цена по лице на ден на база Ноќевање со Појадок

Минимум престој 4 ноќи

Ценовник валиден по периоди:

05.01-21.01/24

Тип на Соба

Kaпацитет на соба

Цена

Single Standart Room

1

77

Double Standart Room

2

48,5

Double Comfort Room

2+2 / 3+1

55

Double Superior Room

2+2/ 3+1

63

Apartment Classic

2+2 / 3+1

На барање!

Aparment Mona

2+2 / 3+1

На барање!

Дополнително легло за лице над 12 години

34

Во цената е вклучено:
- Ноќевање со појадок
- Користње на затворени базени, фитнес центар, сауна свет
Wi-FI
Детско катче

Во цената не е вклучено:
- Туристичка такса 1,20€ по лице на денДеца од 7-12 години плаќаат 0,70€ по лице на ден; Деца до 7 години не плаќаат (наплата во агенција)
- Парна Бања
Надворешен паркинг 12€ по кола за 24h

Услови за деца:
Деца до 0-1,99 години ГРАТИС;
- Деца 2-9,99 години 4€ на ден по лице;
- Деца 10-11,99 години 18€ по лице на ден;

Доплати:
Вечера за возрасно лице 16€ по лице на ден:
Вечера за деца 2-11,99 години 11€ по лице на ден;
- Престој на домашни миленичиња е дозволен со претходна најава доплата 10€ на ден.

Услови за откажување:
- Откажување на резервација до 10 дена пред почеток на аранжманот без пенали