Вила Рени 

Вилата се наоѓа на само 60м. од  плажа.

Сите соби во вилата се опремени со купатило, комплетно опремена кујна, балкони, ТВ, клима вклучена во цена, wi-fi.

Во склоп на вилата има ресторан каде имате опција за појадок на барање.

Вилата располага со бесплатен паркинг.

 

Цените се дадени по лице за 7 ноќевања и автобуски превоз

 

19.09-26.09

 1/2; 1/3

125€

26.09-03.10

1/2; 1/3

99

 

• Патничко осигурување – Може да се купи во агенцијата (5 евра за целиот престој) или од друго место, но мора да се донесе потврда дека постои.
• Можност за плаќање: Можност за уплата директно во агенцијата, во готовo, со кредитна картичка, трансакциска сметка.
• За сингл соба се доплаќа плус 70% од редовната цена.

 

Цена за повратен билет 50 €,
за деца од 3 до 12 години 35 €

• Тргнувањето со автобус е еден ден порано во однос на термините од табелата. Се патува со лична карта преку граничниот премин Ќафасан, за влез во Албанија не е потребен PCR тест

 • За уплатени 2 аранжмани 7+7 ноќевања одобруваме 10% попуст на вториот аранжман;

•Во собите можат да престојуваат онолку лица колку што платиле за престојот во собата.

•Со оваа програма важат ОПШТИТЕ УСЛОВИ ЗА ПАТУВАЊЕ НА T.A. ИДЕАЛ ТРАВЕЛ.

 

ВАЖНИ ИНФОРМАЦИИ:

· Check in во собите е после 12h 

· Check out е до 10h. Багажот се остава во рецепцијата, предвидена за куфери.

· За хигиената на собите се грижат гостите;

 

ПЛАЌАЊЕ:

-  Плаќањето е во денари по курс 1 евро - 62мкд;
-  Уплата при резервација 30% од вкупната сума, доплатата минимум 10 дена пред поаѓање;