Вилата “ Владимир “ се наоѓа во центарот на Саранда во непосредна близина на шеталиштето , на само 50 м. оддалеченост од градската плажа во Саранда. Располага со 1/3 и 1/4 студиа, сите комплетно опремени со сопствено купатило, кујна, ТВ, балкон, WI-FI.

 

ТЕРМИНИ 1/2 СТУДИО 1/3 СТДИО 1/4 СТУДИО
       
       
       
       
04/07 – 11/07/2020 279€ 289€ 299€
11/07 – 18/07/2020 279€ 289€ 299€
18/07 – 25/07/2020 279€ 289€ 299€
25/07 – 01/08/2020 279€ 289€ 299€
01/08 – 08/08/2020 299€ 309€ 319€
08/08 – 15/08/2020 299€ 309€ 319€
15/08 – 22/08/2020 299€ 309€ 319€
22/08 – 29/08/2020 289€ 299€ 309€
29/08 – 05/09/2020 279€ 289€ 299€
05/09  – 12/09/2020 259€ 269€ 279€

 

  • Цените се дадени за наем на студио за 7 ноќи / 8 дена
  • Користење на климата е вклучено во цената
  • Поаѓањето е 1 ден предходно од датумите дадени во табелите
  • Патувањето е преку Албанија и може да се патува само со лична карта
  • Превозот не е вклучен во цената, дополнително се плаќа:
  • 50 € за возарсни
  • 35€ за деца од 2 – 10 год.
  • 0 – 2 год. бесплатно
  • Влегување во студиата 14.00 часот по локално време, напуштање во 10.00 час.
  • За Хигиената на студиата се грижат самите гости.

106421372_586554365383730_8817267726369864010_n  106236019_607644823483930_3981573267456709429_n   106372901_2727279207527067_8162570805478940321_n

106195646_554978405382488_8262182684368339828_n   106002517_272125917231864_8851030981928116213_n   105587302_752395122171437_9121033905488048773_n