ХЕРЦЕГ НОВИ – КУМБОР

АПАРТМАНИ “ ИВАНКА “

Кумбор е мало градче во состав на општина Херцег Нови, Которски залив. Апартмани “ Иванка “ се наоѓаат на оддалеченост од 100 м. од плажа, самото градче е поврзано со Херцег Нови со шеталиште. Располага со 1/4 АПП и 1/2 и 1/3 СТУДИА комплетно опремени со соспствено купатило и мини кујна.

 

ПЕРИОД ЈУНИ ЈУЛИ АВГУСТ СЕПТЕМВРИ
СТУДИО 1/2 25€ 32€ 32€ 25€
СТУДИО 1/3 31€ 40€ 40€ 31€
АПП 1/4 38€ 50€ 50€ 38€

 

НАПОМЕНА:

  • Цените се однесуваат на наем на АПП од ден без вклучен превоз.
  • Во цената вклучено е користење на клима уредот
  • Во цената НЕ е вклучена туристичка такса 1€ од ден
  • Сместување во собите е во 13 часот, а напуштање во 10 часот.
  • Цените се изразени во ЕВРА за плаќање во денарска противвредност 1€=62мкд.
  • Цените на превозот Скопје –Херцег Нови – Скопје изнесува:
  • ВОЗРАСНИ: 45€
  • Деца од 2 до 10 години 50 % од цената

Деца до 2 години: БЕСПЛАТНО(не користи седиште)